Dárky - Český jazyk   Dárky - Slovenský jazyk - zasíláme i na slovensko Zboží zasíláme i na Slovensko - viz. informace Pátek 21. června má svátek Alois

Erotické dárky

Sexy, romantické a erotické dárky. Vynikajícím způsobem jak okořenit vztah jsou různé hry pro dva, ale lze je uplatnit i při větší skupině. Nebo co kreslení na tělo partnera čokoládou, kterou potom smyslně slíznete? Sexy polštářky v zajímavých tvarech také potěší. Tato kategorie je doslova nabitá erotickými dárky. Nestyďte se a odvažte se.

Prosíme objednávejte na http://www.tajnedarky.cz/  

 

Originální dárky - Francouzská hra lásky

  Erotické dárky

289.00 Kč

Tip na originální dárky. Francouzská hra lásky je to pravé pro Vás a Vaši partnerku. S tímto dárkem budete postupně plnit jednoduché erotické úkoly až po konečné vyvrcholení. Tyto originální dárky patří mezi nejprodávanější. Vřele pro Váš soukromý život doporučujeme.

Koupit

Originální dárky - Harašeníčko

  Erotické dárky

339.00 Kč

Nová hra Harašeníčko, tentokrát v Hard core provedení. Tato jedinečná erotická hra je skvělý originální dárek určený pro dva hráče, kteří si chtějí zpestřit milostnou předehru. Balení obsahuje jako bonus i původní hru Harašeníčko klasik jež je pro 2 až 8 hráčů. Naše originální dárky Vaše zaručená zábava.

Koupit

Originální dárky - Sexy hrátky po česku

  Erotické dárky

289.00 Kč

S našimi originálními dárky máte jedinečnou možnost si užít hru, kde si můžete vybrat jemnou erotiku, stupňující se až ke krásnému konci, nebo otočit herní pole a vydat se vstříc úkolům s vaší partou. Naše dárky vás donutí odhodit zábrany a odvázat se. Hrajte pouze ve dvou, nebo v kolektivu! 2 různé herní pole vám dávají na vybranou. Desítky hracích karet s úkoly a skládací erotické fotografie vás nasměrují k jednoznačnému vyvrcholení večera. Naše originální dárky pro Vás.

Koupit

Body čokoláda

  Erotické dárky

199.00 Kč

Body čokoláda je skvělý dárek pro dva. Součastí tuby s výbornou čokoládou je štěteček, můžete svůj protějšek pomalovat kdekoliv Vás napadne a následně vše slízat...

Koupit

Bonbonová podprsenka srdíčková

  Erotické dárky

209.00 Kč

Srdíčková bonbónová podprsenka pro ženy. Sladká a výborná na chuť! Bonbony drží pevně na pružné niti a čekají jen na to až je váš partner sní. Velikost: 17,8*15,7*4 cm Váha: 280g

Koupit

Bonbonové kalhotky se srdíčkem

  Erotické dárky

209.00 Kč

Výborné slaďoučké kalhotky zdobené srdíčkem. Zpestření intimního života zaručeno! Vy si pochutnáte a partnerka bude z dárku nadšená a nebo dámy překvapte svého partnera a předveďte se mu v těchto bonbónových kalhotkách. Velikost univerzální.

Koupit

Bonbonové slipy se srdíčkem

  Erotické dárky

209.00 Kč

Sladké výborné slipy pro muže, na kterých si ale pochutnají především ženy. Bonbony drží na pružné a pevné nitce, z které pohodlně okousáte veškerý obsah a pokračování potom záleží na vás... :) Velikost univerzální.

Koupit

Dárky - pouta pro erotické hrátky

  Erotické dárky

199.00 Kč

S našimi dárkovými pouty zažijete nespočet zábavy. Chcete si zpříjemnit chvilky s Vaší partnerkou nebo partnerem? Ještě jste si naše pouta nevyzkoušeli? Máte jedinečnou možnost. Budete překvapeni, jaké situace mohou nastat, jaké senzační chvilky prožijete. Huňatá látka kolem kovových pout zajístí na rukou stále příjemný pocit.. Pouta mají roztomilý vzhled. Už jen čekají, až je někdo vezme a spojí ruce partnera k sobě. Nedílnou součástí pout je klíček. Pouze červená barva.

Koupit

Dárky pro muže - Bonbónové slipy

  Erotické dárky

199.00 Kč

Darujte svému muži. Oblečte si svého partnera do těchto jedlých bonbonových slipů a celého ho láskou pojídejte. Jistě to velmi rád ocení. Bonbony jsou velmi chutné.

Koupit

Dárky pro muže - Slipy banán

  Erotické dárky

139.00 Kč

Banánové slipy v dárkovém balení pro muže. Univerzální velikost. Pobavte originálním dárkem svého muže. Vhodné i jako dárky k narozeninám, na oslavy a jiné příležitosti.

Koupit

Dárky pro muže - Slipy kamasutra

  Erotické dárky

149.00 Kč

Pokud hledáte inspiraci v dané chvíli, tak neváhejte a darujte svému muži tento dárek. Vhodné jako dárky k narozeninám a k jiným oslavám. Rozhodně uspějete.

Koupit

Dárky pro ženy - minivibrátor

  Erotické dárky

269.00 Kč

Lesklý kovový minivibrátor na jednu tužkovou baterii, která není součástí balení. Délka 12 cm. Luxusní provedení.

Koupit

Dárky pro ženy - sladká podprsenka

  Erotické dárky

219.00 Kč

Pamatujete na dávné časy, kdy jsme tyto bonbónky cucali jako malí? Nyní jsou ve špičkovém provedení vyrobeny jako spodní prádlo ženy. Oblečte svou ženu do této lahodné podprsenky a pomalu ji celou snězte. Doporučujeme koupit jako komplet i s tangami. Baleno v krásné dárkové krabičce.

Koupit

Dřevěná kláda cudnosti

  Erotické dárky

319.00 Kč

Dřevěná kláda cudnosti, s kterou si pohlídáte na věky svého muže. Perfektní humorný a lechtivý dárek pro vaši drahou polovičku. Pochopitelně dárkového předmětu nechybí zámek. Velikost: 32*11*2 cm.

Koupit

Erotická baterka

  Erotické dárky

279.00 Kč

Erotická baterka, s níž si posvítí ženy i muže. Baterka je ve tvaru pánského přirození a je dostatečně velká na to, abyste si s ní pořádně posvítili. Perfektní dárek od muže pro ženu. Baterka vyžaduje: 2x baterie LR20 Monočlánek (nejsou součástí balení). Velikost: délka 34 cm.

Koupit
Stránky: | 1 | 2 | 3 | 4 |

Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám