Dárky - Český jazyk   Dárky - Slovenský jazyk - zasíláme i na slovensko Zboží zasíláme i na Slovensko - viz. informace Pátek 21. června má svátek Alois

Dárky z orientu

Nabízíme Vám velmi dekorativní sošky, masky a další produkty, které jsou ručně vyrobeny v Jižní Americe, Indii a podobných zemích. Dárky z orientu jsou do detailu propracovány a výborně ozdobí Vaši domácnost. Můžou se pověsit na zeď, na poličku, či obdobné místo.

Objednávejte již pouze prosím na www.tajnedarky.cz  

Album na fotografie

  Dárky z orientu

299.00 Kč

Album na foto, velikost 22x17 cm, určeno pro 20 fotografií. Ruční práce z rýžového papíru, ozdobeno přírodními listy z exotických dřevin. Do alba lze vkládat fotografie o rozměru 10 cm x 15 cm. Velmi detailní ruční provedení. Alba patří mezi originální dárky pro muže a dárky pro ženy. I v dnešní přetechnizované době je velmi pěkné mít uložené fotky našich blízkých ne v počítači, ale v krásném kvalitním albu. Album Vám vydrží celý život. Mix motivů.

Koupit

Album na fotografie

  Dárky z orientu

399.00 Kč

Album na foto, velikost 28 x 23 cm, určeno pro 40 fotografií. Ruční práce z rýžového papíru, ozdobeno přírodními listy z exotických dřevin. Do alba lze vkládat fotografie o rozměru 10 cm x 15 cm. Velmi detailní ruční provedení. Mix motivů. Patří mezi originální dárky pro muže a dárky pro ženy. I v dnešní přetechnizované době je velmi pěkné mít uložené fotky našich blízkých ne v počítači, ale v krásném kvalitním albu. Album Vám vydrží celý život.. I mnohem mnohem později obdarovaný ocení Váš dárek.

Koupit

Album na fotografie

  Dárky z orientu

299.00 Kč

Album na foto, pro 20 fotografií. Ruční práce z rýžového papíru, ozdobeno přírodními listy z exotických dřevin. Do alba lze vkládat fotografie o rozměru 10cm x 15cm. Velmi detailní ruční provedení. Velikost alba 22x17 cm.

Koupit

Buben

  Dárky z orientu

360.00 Kč

Kvalitní ručně vyráběný Buben "Teak". 20 x 14 cm. Bubínek vydává tlumený příjemný zvuk. Velmi vhodný dárek pro dítě, zjistíte zda má sklony k rytmice, k hudbě. Zajímavý dárek pro svého partnera nebo kamaráda. Vyplníte společné večery s partou. Jedná se o dárek pro děti, pro muže i ženy. Bubínek má velmi exotický příjemný design. Různé druhy designu.

Koupit

Domorodec 21

  Dárky z orientu

499.00 Kč

Socha domorodce - výška 50cm x 11 x 11 cm

Koupit

Domorodec ze dřev

  Dárky z orientu

599.00 Kč

Soška 'domorodec', ruční řezba ze dřeva AKAŠIJA. Výška 29 x 16 x 30 cm

Koupit

Dřevěné hůlky

  Dárky z orientu

99.00 Kč

Krásné dřevěné hůlky se stojánkem z kokosové palmy. Precizní ruční práce. Provedení světlé nebo tmavé. Délka cca 23 cm.

Koupit

Dřevěné žirafy - dekorace

  Dárky z orientu

669.00 Kč

Dřevěné dekorační žirafy lze zakoupit buď jako sadu, nebo jednotlivě (viz ceny níže). Jsou ručně vyrobeny a kvalitně opracovány do posledního detailu. Příjemný dárek s nádechem exotiky. Pokud máte zájem pouze o jednu žirafu, uveďte do své objednávky o jakou velikost máte zájem: 25,5 cm (malá) 189,-, 31 cm (střední) 225,- 37 cm (velká) 279,-

Koupit

Dřevěný svícen na konzumní a kónické svíčky

  Dárky z orientu

128.00 Kč

Svícen o rozměrech 55 x 70 mm. Velmi kvalitní produkt ručně vyrobený z kvalitního dřeva. Můžete svíčku zasunout do otvoru, nebo napichnout. Typ napište do objednávky, zda s dírkou, nebo s hřebíčkem.

Koupit

Maska ze dřeva 202

  Dárky z orientu

599.00 Kč

Maska Bali, ruční práce ze dřeva Akašija cca 100 x 15 x 6 cm.

Koupit

Maska ze dřeva

  Dárky z orientu

500.00 Kč

Maska BALI-I - ruční práce ze dřeva Akašija. Je vysoká 1m. Krásný hodnotný dárek pro muže i ženy. Je to dárek, který je vidět. Zaujme své místo na stěně pokoje a zajímavě ji ozdobí.

Koupit

Maska ze dřeva

  Dárky z orientu

290.00 Kč

Maska Bali, ruční práce ze dřeva Akašia cca 30cm.

Koupit

Sexy žena 2

  Dárky z orientu

299.00 Kč

Soška s nádechem erotiky. Je to ruční práce, vyrobená z palmového dřeva SUAR. Soška byla vyrobena umělcem v Indonézii. Na hotovou sošku bylo použito zbarvení s nádechem do oblíbené mahagonové barvy. Soška je vysoká 20 cm. Je to senzační dárek pro přátele.

Koupit

Sexy žena

  Dárky z orientu

299.00 Kč

Opět krásná soška s nádechem erotiky. Která soška se Vám líbí více? Je to krásná ruční práce ze dřeva SUAR. Sošku vyrobil umělec v Indonézii, v závěru práce použil oblíbenou barvu v odstínu do mahagonova. Tímto senzačním dárkem potěšíte přítele i přítelkyni. Výška sošky je 20 cm.

Koupit

Stínítko z buvolí kůže

  Dárky z orientu

250.00 Kč

Orientální dárek - stínítko z buvolí kůže, při zapálení svíčky nádherně svítí do okolí, rozměr 12*12cm.

Koupit
Stránky: | 1 | 2 |

Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám