Dárky - Český jazyk   Dárky - Slovenský jazyk - zasíláme i na slovensko Zboží zasíláme i na Slovensko - viz. informace Středa 24. dubna má svátek Jiří

Alkoholické

V sekci alkoholických dárků najdete různé pomůcky k pití, vtipné alkoholické dárky, nebo hry, které můžete využít při ochutnávání alkoholu. Především budou použity pro dárky pro muže. Ale určitě i leckterá žena nepohrdne zajímavou štamprlí či zábavnou hrou. Prodejné od 18 let.

Prosíme objednávejte na http://www.tajnedarky.cz/  

 

Dárky alkoholické - Člověče napij se 1+2

  Alkoholické

339.00 Kč

Původní hry Člověče napij se 1 a Člověče napij se 2 byly sloučeny do jedné hry. Princip hry je jednoduchý - musíte dostat svoje čtyři figurky z hospody do domečku. Po cestě však na Vás čeká spostu nástrah (záchytka, les apod.) Navíc se těsně před domečkem můžete dostat do křížku s manželkou, která Vás klepne válečkem do hlavy a Vy ve zmatku utečete zpět do hospody. Namaloval a vymyslel Richard Pirgl.

Koupit

Alkoholická ruleta

  Alkoholické

441.00 Kč

Alkoholová skleněná ruleta, stačí si jen zatočit a pak už to okamžitě zjistíte, kdo musí pít a kdo bohužel nikoliv.

Koupit

Alkoholické piškvorky

  Alkoholické

399.00 Kč

Nevíte jak se jednoduše opít? Zkuste tyto skvělé alkoholické piškvorky, ale ať se nedostane na náměstí Přes Míru... Jsou vyrobeny celé ze skla, jedná se o velmi exklusivní dárek. Rozměry hrací plochy: 22x20 Počet skleniček 9

Koupit

Alkoholický džíp

  Alkoholické

550.00 Kč

Džíp pro alkoholiky :) Pěkný dárek pro muže v podobě džípu. V zadní části má skleněnou láhev na alkohol + 2 panáky. Džíp je ručně vyrobený ze dřeva. Auto má nápis na SPZ - POSILA. Velikost džípu: 22*18*9 cm.

Koupit

Alkoholová věž - super hra

  Alkoholické

440.00 Kč

Parádní alkoholická hra. Postavte si z panáků a dřevěných destiček alkoholovou věž. Ze spodu vytahujete kvádry, dáváte je nahoru a musíte udržet panáky stát. Náramně se pobavíte a při alkoholovém "dýchánku" si užijete spoustu legrace. Nepijte nudně, pijte se zábavou. Balení obsahuje: 4x panáky, dřevěná věž (destičky) Velikost panáků: 5/6 cm Velikost věže: 19*7*7 cm. Materiál: sklo + dřevo.

Koupit

Basketbal alkoholický

  Alkoholické

350.00 Kč

Basketbal alkoholický o rozměrech 30 x 24 cm. Obsahuje 6 štamprlat. Můžete hrát v kolektivu a ten kdo nedá koš, tak musí pít, případně průběh můžete otočit a ten kdo nedá koš, tak bude muset pít.

Koupit

Beer bong - Super nálevna

  Alkoholické

415.00 Kč

Senzační nálevna na jakoukoli párty. Uspořádejte "kalbu" ve stylu pařeb v USA a použijte při ní tuto super nálevnu na alkohol. Jeden bude pít a druhý bude lít přes trychtýř určitý druh alkoholu. Úkolem je vypít vše na jeden tah. Zažijete spoustu zábavy. Jen pozor, za následky neručíme. Nevhodné pro mladší 18 let.

Koupit

Chladící panáky

  Alkoholické

145.00 Kč

Chladící panáky, které dáte i s podstavcem naplněným vodou nachladit do mrazáku a pak již jen doléváte alkohol do panáků a můžete hrát různé hry apod. Rozměry balení 25 x 6 cm obsahuje 4 panáky

Koupit

Elixír - sada panáků

  Alkoholické

210.00 Kč

Sada 6 panáků, které vám pomůžou naprosto kdykoli. Jednotlivé panáky mají různé texty např. Na všecko (ať už si chcete připít na cokoli nebo máte různé problémy, tento panák je na cokoli), Věčného mládí (elixír věčného mládí) Na tuhý kořínek... Co dodat. Super zábavné panáky. Potisk kvalitní. Materiál: sklo. Vloženo v dárkové krabičce.

Koupit

Harley Davidson na alkohol

  Alkoholické

890.00 Kč

Luxusní nádoba na alkohol v podobě motorky Harley Davidson. Motorka stojí na dřevěném podstavci a působí naprosto dokonale. Pro zatvrzelé motorkáře a všechny ostatní chlapi, kterým jsou tyto stroje něčím blízké. Nádherné provedení a vyrobeno v ČR! Nejlepší dárek pro muže. Objem: 0,35 l. Materiál: sklo.

Koupit

Letadlo na alkohol 0,2 l

  Alkoholické

620.00 Kč

Krásné letadýlko s tubusem na alkohol. Dárek vhodný zejména pro muže, který pak náležitě každý ocení. Ručně vyrobené ze dřeva v kombinaci se skleněným tubusem. Precizní čistá práce vás nadchne. Objem tubusu: 0,2l Velikost balení: 37*27*12 cm.

Koupit

Luxusní párty panáky

  Alkoholické

219.00 Kč

Krásné párty panáky s luxusním a kvalitním potiskem v pěkném provedení a krásném dárkovém balení. Zábavné texty ve spojením s alkoholem vykouzlí příjemnou atmosféru při sezení s kamarády. Dárek pro muže i pro divoké ženy :) Materiál: sklo.

Koupit

Mučeníčko

  Alkoholické

209.00 Kč

Pivní teroristická souprava je ideální pro ty, co více holdují alkoholu. Můžete jich pozlobit a uzamknout láhev na zámek. Zájemce o ni pukne vzteky...

Koupit

Obří butylka

  Alkoholické

979.00 Kč

Krásná obří butylka pro opravdu velké množství alkoholu. Vhodné na různé cesty, popíjení s přáteli. Praktické uzavírání. Kvalitní materiál. Materiál: nerez broušená ocel. Velikost: 30*19 cm. Skvělý dárek pro muže. Objem: 1,9l.

Koupit

Opilá dáma

  Alkoholické

550.00 Kč

Opilá dáma - kdo přijde o skleničku, musí ji vypít. Pijte s Mírou. Precizní ruční výroba, vysoce kvalitní produkt. Výborně poslouží i jako dekorace, pokud nemusíte nasávat. Rozměry hrací plochy: 22,5x22,5cm

Koupit
Stránky: | 1 | 2 | 3 |

Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám