Dárky - Český jazyk   Dárky - Slovenský jazyk - zasíláme i na slovensko Zboží zasíláme i na Slovensko - viz. informace Středa 24. dubna má svátek Jiří

Narozeninová párty

Dárky na narozeninovou párty

Pokud pořádáte nějakou oslavu a nemusí se jednat o mnoho lidí, klidně i ve dvou, můžou se Vám hodit naše dárky určené pro tyto příležitosti. Konkrétně se jedná o různé vystřelovací konfety, barvy a lesky na vlasy, frkačky a mnoho dalšího. Oživte Vaši narozeninovou párty či oslavu našimi pomůckami. Využijte naše dárky k narozeninám a obohaťte je o potřeby k uspořádání narozeninové párty z této kategorie.

Objednávejte již pouze prosím na www.tajnedarky.cz  

 

Dárky - konfety

  Narozeninová párty

45.00 Kč

Pytlík konfet. Pytlík je velikosti 26x16 cm, hmotnost 100g.

Koupit

Narozeninové kolíčky

  Narozeninová párty

50.00 Kč

Narozeninové kolíčky o velikosti 2,5 cm, které jsou v pěti barvách baleno po patnácti kusech. Využití je různé, připnutí k přání, ozdoba určitého místa a spousty dalších využití, které Vás jistě napadnou.

Koupit

Pompoms

  Narozeninová párty

64.00 Kč

Pompoms slouží k dekoračním účelům, na oslavy, na stoly, záleží jen na Vás, kde je rozhodíte, či kam je umístíte. Minimálně 150 pompoms ve dvanácti barvách o průměru 8 mm

Koupit

Pronikavá houkačka

  Narozeninová párty

89.00 Kč

Opravdu skvělá houkačka, pokud do ní fouknete, vydává velmi pronikavý silný zvuk. Délka 20 cm, skládá se ze 3 barevných houkaček různých délek. Není vhodné pro děti do 6 let. Doporučujeme při manipulaci dodržovat bezpečnou vzdálenost od uší přítomných lidí a zvířátek.

Koupit

Rámeček na fotografii

  Narozeninová párty

89.00 Kč

Skvělý designový rámeček na fotografii o velikosti 5,8 x 8,8 cm . Nabízíme ho v několika různých barvách, které si můžete vybrat dle fotografie. Zvolenou barvu uveďte do poznámky k objednávce.

Koupit

Umělý sníh

  Narozeninová párty

99.00 Kč

Umělý sníh v 12 cm tubě. Pokud tento sníh rozprášíte vodou, tak zvětší svůj objem až do stonásobku svého objemu. Tento sníh můžete následně dekorativně rozprostřít. Pokud ho následně necháte zase uschnout, tak můžete prášek opět uschovat a nechat pro pozdější opakované účely.

Koupit
Stránky: | 1 |

Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám