Dárky - Český jazyk   Dárky - Slovenský jazyk - zasíláme i na slovensko Zboží zasíláme i na Slovensko - viz. informace Středa 24. dubna má svátek Jiří

Dárky pro ženy

V kategorii dárky pro ženy jsme vybrali dárky s citem, aby příliš ženy nešokovaly, ale snažíme se o originální dárky, ať už k výročí, nebo dárky k narozeninám či různým dalším událostem. Dárky pro ženy se snažíme často aktualizovat, abychom drželi krok s dobou. Neváhejte vybírat i mezi originálními šokujícími dárky, je lepší raději rozvířit vody, než nosit stále ty samé tuctové dárky pro ženy.

Při nákupu nad 1200 Kč poštovné zdarma - odečteme po odeslání objednávky.

Prosíme objednávejte na http://www.tajnedarky.cz/  

 

Babičce

  Dárky pro ženy

75.00 Kč

Originální čokoláda, která je určena pro příležitost dle nadpisu produktu. Jsou krásně balené, mají 3D obaly a jsou velmi chutné. Váha je 100 gramů a obsah kakaové sušiny minimálně 30 %.

Koupit

Balení na vypěstování citlivky - mimozy

  Dárky pro ženy

189.00 Kč

Rostlina, která reaguje na dotek a ihned sklopí listy a větvičky? To jste ještě neviděli. Vřele doporučujeme. Balení obsahuje vše potřebné pro vypěstování rostliny. Originální a krásný dárek.

Koupit

Bačkora pro obě nohy - Kačenka

  Dárky pro ženy

385.00 Kč

Pěkná velká žlutá kačenka. Ukryjete do ní obě své nožky. Vhodná zejména do zimních měsíců, kdy chcete svým nožkám dopřát teplíčko. Takže pohodlně si sedněte, kde budete chtít. Už se nemusíte bát, že byste měli chladné nohy. Milý dárek určen především pro ženy, díky svému roztomilému zpracování. Velikost: 40*30*20cm

Koupit

Chytač dešťové vody

  Dárky pro ženy

199.00 Kč

Super vynález navržený předním designovým návrhářem z USA. Je vyroben z plně recyklovatelných materiálu, čili naprosto vhodný k šetrnému využití v přírodě. Stačí pomocí závitu zašroubovat do pet lahve, či jiné láhve od minerálky apod. a umístit na déšť, uvidíte, jak rychle bude stékat kvalitní dešťová voda k zalévání do připravené láhve. Není nic kvalitnějšího k zálivce, než dešťová voda. Opravdu designový prvek.

Koupit

Designový deštník Tulip

  Dárky pro ženy

359.00 Kč

Moderní, designový deštník v tulipánu. Ano čtete dobře - v tulipánu. Krásný bílý deštník je ukryt v pouzdře, které vypadá jako tulipán. Dojem tulipánu dodává především rukojeť ve tvaru této květiny. Praktické pouzdro se vejde do kabelky žen a můžete tento deštník mít kdykoli u sebe. Užitečný a stylový dárek v ženských barvách, které ženy ocení a potěší jej.

Koupit

Designový čistič na nádobí

  Dárky pro ženy

195.00 Kč

Designový čistič na nádobí jako skvělý dárek nejen pro ženy. Jelikož nádobí přeci u nás drhnou i muži. Jen se prosím do pany nezamilujte natolik, že budete nádobí drhnout do vydření :-) Rozměry :25cm x 5cm x 5cm

Koupit

Dárková sada pro babičku

  Dárky pro ženy

179.00 Kč

Dárková sada pro babičku obsahuje sprchový gel a mýdlo. Sprchový gel o objemu 300 ml velmi příjemně voní. Mýdlo je ve tvaru umývací žínky. Velmi hezké kosmetické balení. Potěší každé oči a zároveň je i k praktickému užití. Uděláte radost každé babičce. Patří mezi dárky pro ženy.

Koupit

Dětský bubínek

  Dárky pro ženy

95.00 Kč

Veselý bubínek pro děti, s nímž se děti opravdu vyblbnou. Krásné obrázkové zpracování a na výběr máte dva druhy bubínků: 1) Bubínek s květinkou nebo 2) Bubínek se žabkou Do poznámky připište o jakou variantu bubínku máte zájem. Velikost bubínku: výška 15 cm. Materiál: dřevo

Koupit

Dřevěná paleta pod hrnec

  Dárky pro ženy

89.00 Kč

Skvělá dřevěná paleta pod hrnec najde taky u vás využití! Každý máme doma hrnce a každý potřebuje pod hrnec podložku. Stylová podložka v podobě palety, které se v současné době využívají na nábytek apod. Stylový dárek pro ženu do kuchyně. Stane se dobrým doplňkem v kuchyni. Velikost palety: 19*12 cm.

Koupit

Dřevěný box na čaj

  Dárky pro ženy

439.00 Kč

Box na čaj vyroben ze dřeva s černým text. potiskem. Box je z části prosklený - můžete kontrolovat stav vašich čajů - zda je potřeba doplnit či ještě ne. Rozdělen na 6 částí. Užitečná a funkční dekorace do domácnosti využije praktická žena. Materiál: dřevo.

Koupit

Elegantní šperkovnice

  Dárky pro ženy

480.00 Kč

Luxusní dřevěná šperkovnice v moderním minimalistickém stylu. Šperkovnice nabízí prostor pro šperky a větší zrcátko pro maximální pohodlí při krášlení. Velikost: 7*20*14 cm. Materiál: dřevo

Koupit

Fotorámeček princezna

  Dárky pro ženy

125.00 Kč

Fotorámeček princezna k umístění na zeď, nebo stůl, či na poličku. Rozměry fotorámečku 10 * 13 cm. Hezky zpracovaný dárek.

Koupit

Fotorámeček pro přítelkyni

  Dárky pro ženy

269.00 Kč

Super dárek pro vaši přítelkyni nebo přítele. Vložte do rámečku milou fotografii a jedinečný dárek je na světě! Rámeček uchová fotografii a všechny vzpomínky na ni. Materiál: dřevo. Velikost rámečku: 23*18 cm.

Koupit

Hodiny do kuchyně

  Dárky pro ženy

324.00 Kč

Průměr hodin je 28 cm. Můžete umístit do kuchyně, či jiné místnosti. Krásné barevné hodiny.

Koupit

Hodiny historické

  Dárky pro ženy

299.00 Kč

Historické hodiny - hodiny mají průměr 36 cm. Mají nádech historična. Na jednu AA baterii, která není součástí balení. Hodiny jsou elegantní, hodí se do moderních domácností. Do poznámky k objednávce napište číslo hodin, které chcete objednat.

Koupit
Stránky: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám