Dárky - Český jazyk   Dárky - Slovenský jazyk - zasíláme i na slovensko Zboží zasíláme i na Slovensko - viz. informace Pátek 08. prosince má svátek Květoslava

Dárky pro nejmenší

I s dárky pro nejmenší nezahálíme. Naleznete zde hezké pomůcky ke koupání a příslušenství potřebné ke koupeli, jako ručníky, houby, návleky, termofory a mnoho dalšího. Spousta hraček pro děti úplně nejmenší až po děti staršího věku. Dárky které potěší a splní to co se od nich vyžaduje. Některé dárky jako plyšáky lze využít i jako dárky pro ženy nebo dárky pro muže.

Prosíme objednávejte na http://www.tajnedarky.cz/  

 

Bublifuk pro velké bubliny

  Dárky pro nejmenší

185.00 Kč

Super bublifuk pro děti, co umí opravdu velké bubliny. Děti milují bublifuk, protože jim přijde tak kouzelný. Zapomeňte na obyčejný bublifuk. Odteď už jen tento Bubble maker. Sada obsahuje: lahvičku s koncentrátem 250 ml, kruhový zásobník a rám Vhodné pro děti od 3 let.

Koupit

Buggyna - model autíčka

  Dárky pro nejmenší

599.00 Kč

Model autíčka, konkrétně Buggy, na dálkové ovládání pro děti, hlavně kluky. Svítí do zatáček, pneumatiky jsou vybavené hroty pro super jízdu v těžkém terénu. Malé ale šikovné. Jednoduché ovládání ovladačem. Vděčný dárek pro kluka. Materiál: kvalitní plast Černá barva. Velikost balení: délka 33,5 cm. Ideální pro děti od 6 let. Hračka je ve shodě se základními požadavky na bezpečnost hraček pro děti starší 6 let a splňuje požadavky Směrnice 2009/48/ES.

Koupit

Detektiv na stopě

  Dárky pro nejmenší

610.00 Kč

Pro všechny mladé detektivy, úžasná hra a zábava. Snímejte otisky prstů, používejte tajné šifrovací kódy, vytvářejte portréty osob, po kterých pátráte a spousty dalšího. Obsahuje spoustu pomůcek pro potřeby detektivů: kufřík, speciální pero s neviditelným inkoustem a uv lampu, lupu, zkumavky s víčkem, stěrku, sádru, pinzeta, špendlíky, značky a další. Exkluzivní sada pro děti - chlapce i dívky. Tento dárek se jim bude strašně líbit!

Koupit

Diabolo

  Dárky pro nejmenší

454.00 Kč

Diabolo, netřeba představovat, jak tato hra funguje, Kvalitní provedení pro všechny věkové kategorie.

Koupit

Dinosaurus ve vajíčku

  Dárky pro nejmenší

145.00 Kč

Super hra a návrat do minulosti. Děti teď mají unikátní možnost vidět něco nevídaného. Z tohoto na první pohled obyčejného vajíčka se vám vyklube malý dinosaurus a přímo u vás doma. Stačí vajíčko ponořit do vody a počkat 24-48 hodin. Během toho bude vajíčko pomalu praskat a po úplném prasknutí se vylíhne dinosauřík. Po uschnutí se jeho velikost trochu zmenší a když se ponoří znovu do vody opět vyroste. Zázrak! Příjemné poznávání a unikátní objevování pro děti.

Koupit

Dobrodružný labyrint

  Dárky pro nejmenší

515.00 Kč

Skvělý dobrodružný labyrint pro vaše děti! Labyrintem prochází kuličky přes různé tunely, schodiště aj. Dovedete ji přímo k cíli? Labyrint děti zabaví a podpoří jejich logickém myšlení, paměť, rozpoznávání barev, tvaru, podpora představivosti a intelektuálních schopností. Bezpečnost: Hračka vyrobena z vysoce kvalitních, certifikovaných materiálů. Nehrozí poraněný dítěte. Bezpečnosti potvrzena certifikátem CE. Vhodné pro děti starší 18 měsíců. Krásný barevný dárek pro děti.

Koupit

Domek na hraní s doplňky

  Dárky pro nejmenší

319.00 Kč

Domeček na hraní pro holky, obsahuje spoustu doplňků (nábytek, dekorace,...). Domek, který obdržíte se může lišit od obrázku (skladem jsou různé druhy domků). Všechny domky jsou na rozkládání.

Koupit

Domek na zahradu pro děti

  Dárky pro nejmenší

295.00 Kč

Pěkný domek plný barev pro hry dětí na zahradě. Domek je vzdušný, lehce sestavitelný, chrání proti slunci a hmyzu. Zároveň v něm vzniká výborný prostor pro hraní. Děti tu v létě klidně i spí. Vhodný nejen na zahradu - taky k vodě, na dovolenou na pláž,.. K sestavení stanu nepotřebujete žádné jiné pomůcky ani nářadí než to, co je v balení. Velikost stanu: 50*50*50 cm.

Koupit

Domeček na hraní pro panenky

  Dárky pro nejmenší

890.00 Kč

Úžasný dokonalý domeček na hraní pro panenky vašeho dítěte. Vždyť i panenky musí mít svůj domov. Domeček se dá sestavit dvěma způsoby, takže se dítěti neomrzí. K dispozici se nabízí několik pokojů - koupelna, obývací pokoj, balkon s terasou - naprostý luxus. Domek je dodáván bez panenky. Mezi vybavení domu patří: skříně, židle, postele, lednička, sedací souprava, TV, domácí kino apod. Velikost domku: Verze A: cca 835/255/700 mm Varianta B : cca 585/505/700 mm Rozměry obalu : 630/485/100 mm.

Koupit

Domácí safari

  Dárky pro nejmenší

79.00 Kč

Vytvořte si jednoduché domácí safari z těchto zvířátek. Cena je uvedena za jedno balení, které obsahuje vždy 2 ks zvířátek. Na výběr jsou buď mládě a dospělé zvíře, nebo dvě rozlišná zvířata: mládě + dospělé zvíře (zebra nebo tygr nebo lev) dvě odlišná zvířata: opice+gepard nebo žirafa+puma. Svůj výběr vepište do své objednávky. Hračka není určena pro děti do 3 let. Velikost balení: 14*8*5 cm.

Koupit

Dárek - Mycí houba

  Dárky pro nejmenší

110.00 Kč

Mycí žínka - prstový návlek na ruku - z jemného froté materiálu, na jemné mytí celého těla, bříško rukavice je z ramie, na jemný peeling

Koupit

Dárek - Vědro do zelena

  Dárky pro nejmenší

270.00 Kč

Toaletní souprava - 5 ks. Mycí rukavice - zvířátko - bavlna/ramie, kartáč na vlasy s dřevěnými bodlinkami, masážní ovál, pružné mýdlo tvar žába, pedikúrní pilník oboustranný. Vaše dítě tak bude mít veškeré potřeby ke koupeli připraveny. Ve vaně stráví příjemné chvíle a dobře se zabaví. Veškeré potřeby bude mít po koupeli rychle uklizeny. Vědro vypadá i dekorativně velmi dobře a jednotlivé potřeby ke koupeli nejsou nikde rozházené, je to velmi praktické a originální. Výška 20 cm, dolní průměr 11cm, vrchní průměr 14 cm.

Koupit

Dárek - prstová rukavice

  Dárky pro nejmenší

89.00 Kč

Mycí žínka - prstový návlek na ruku - z jemného froté materiálu, na jemné mytí celého těla, bříško rukavice je z ramie, na jemný peeling

Koupit

Dárkový hadřík pro děti - 1. rok

  Dárky pro nejmenší

238.00 Kč

Roztomilý dárkový hadřík pro děti, určen k prvnímu roku dítěte. S barevným obrázkem. Vloženo v dárkové krabičce. Milá pozornost pro příbuzné nebo známé, co mají miminko. Kvalitní potisk. Velikost balení: 18*21*4 cm. Velikost hadříku 40*40 cm.

Koupit

Dárkový ručník pro děti k narození (víc druhů)

  Dárky pro nejmenší

263.00 Kč

Dárkové krásné ručníky pro holky, kluky nebo s neutrálním vzorem a obrázkem. Milý dárek při narození miminka u kohokoli ve vašem okolí. Kvalitní potisk. Velikost ručníku: 40*40 cm. Do objednávky připište o jakou variantu máte zájem (kluk, holka, neutrál).

Koupit
Stránky: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám