Dárky - Český jazyk   Dárky - Slovenský jazyk - zasíláme i na slovensko Zboží zasíláme i na Slovensko - viz. informace Středa 24. dubna má svátek Jiří

Originální dárky

Originální dárky se vyznačují opravdovou originalitou. Když nevíte už coby zvolit jako dárek, zkuste prohlédnout tuto kategorii. Naleznete zde široký výběr dárků od dekorací do bytu, po hry, vtipné cedulky a žertovné předměty, hrnky, pokladničky, skleničky a spoustu dalších předmětů, o jejichž existenci jste možná ani nevěděli. :)

Prosíme objednávejte na http://www.tajnedarky.cz/  

 

7 elektronických her v 1

  Originální dárky

255.00 Kč

Nyní máte všechny své oblíbené společenské hry v jednom kufříku. Lze přepínat mezi jednotlivými hrami, aniž by jste museli vytahovat další a další podkladové desky. Všechny pomůcky jsou po ruce. Velmi skladné. Vhodné na cestování, i na doma. Nezabere tolik místa. Hra vyžaduje 2 AAA baterie (nejsou součástí balení) Vrhcáby Člověče neboj se Tic tac toe Šachy a další... Velikost: 14x11cm Rozměr hrací plochy: 8,5x8,5cm

Koupit

Akupresurní podložka

  Originální dárky

645.00 Kč

Skvělá relaxační akupresurní podložka pro vaše chodidla. Můžete se po ní procházet nebo si ji dát pod nohy když sedíte. Zaručený účinek. Kamínky na podložce stimulují jednotlivé body na chodidlech. Velikost: 177*35 cm

Koupit

Antistresové monstra

  Originální dárky

145.00 Kč

Originální dárek pro každého. Antistresové monstra na odbourání napětí, nervů a stresu. Příšerky jsou naplněny tekutinou v červené barvě a bílými perličkami. Po zmáčknutí jdou vidět z těla monstra. Takže - ať jste kdekoli ve stresové situaci, toto milé monstrum zbaví stresu každého. Upozornění: Nemačkejte příliš silně, abyste zabránili poškození. Různé druhy. Velikost: výška 8 cm. Vhodné pro děti od 5 let. Hračka je ve shodě se základními požadavky na bezpečnost hraček pro děti starší 3 let a splňuje požadavky Směrnice 2009/48/ES.

Koupit

Balanc koule

  Originální dárky

379.00 Kč

Klasické uklidňující balanc koule, kdy vyletuje pouze krajní pravá a krajní levá koule, ostatní zůstávají nehnutě stát. Každé cinknutí koule o kouli příjemně zahřeje na duši a můžete sledovat tento krásný fyzikální jev. Skvělý dárek do kanceláře, do obýváku, na pracovní stůl, dárek k narozeninám. Doporučujeme tento hit do každé domácnosti nebo kanceláře. Rozměry 14 x 11 x 10 cm

Koupit

Blade attack

  Originální dárky

360.00 Kč

Super hra pro den i noc a pro malé i velké. Dva hráči dostanou každý svoji pistolku, do které umístíte kolečko. Pak zatáhnete a kolečko vyletí do vzduchu. To se musí druhý hráč pokusit chytit svou pistolí. Ve tmě svítí, takže i v pozdních hodinách si s touto hrou užijete své. Krásný dárek pro děti i pro muže nebo jako zábava pro celou rodinu. Balení obsahuje: 2x pistol, 1x kroužek. Velikost balení: 30*21*6 cm.

Koupit

Budík se sirénou

  Originální dárky

405.00 Kč

Budik se sirénou. Krásně barevný a krásně dovede vzbudit i toho největšího spáče. Pokud máte doma někoho, kdo se obtížně probouzí, máte o dáreček pro něho vystaráno. Dárkové balení v krabičce. Velikost budíku 16x10 cm.

Koupit

Diskotéková koule

  Originální dárky

470.00 Kč

Chodíte rádi na diskotéku? Máte rádi prostředí diskoték? Nabízíme Vám něco: stříbrná diskotéková koule. I ve svém pokoji, obýváku čí jinde si můžete vytvářet blýskavé efekty. Stačí odraz světla a ještě, když se koule roztočí!!. Kouli si zavěsíte na řetízek o délce 15 cm. Rozměry koule: průměr 20 cm, hmotnost 0,5 kg..Je z PVC a jednotlivé zrcadlové plošky mají rozměr 10 x 10 mm.

Koupit

Domácí DUHA

  Originální dárky

715.00 Kč

Domácí DUHA. Líbí se Vám, když vidíte na obloze duhu? To je krása, viďte. A víte, že si ji můžete vytvořit pro potěšení i doma? Kdykoliv ve Vašem pokoji a to naším projektorem s multi - barevnou Led-diodou. V noci ji můžete využít jako krásné noční světlo nejen pro Vaše děti, díky automatickému vypnutí. Pro děti od 5-ti let. Na 4 baterie. (nejsou součástí)

Koupit

Dárešek k narozeninám

  Originální dárky

311.00 Kč

Ideální hra, pokud oslavenci nevíte, co máte koupit, tato hra Vám poradí a jistě pomůže předejít před tím, aby oslavenec dostal dárek, který tolik nepotřebuje, či o něj příliš nestojí. Postačí si jen si zahrát tuto hru, kdy hraje oslavenec proti skupině až sedmi protihráčů. Na počátku sepíší na papír případně s přispěním oslavence seznam dárků. Pokud oslavenec vyhraje, tak si může ze seznamu vybrat dárek, pokud prohraje, tak vybírají protihráči a pokud skončí remízou, tak si hodí kostkou, která dárek vybere. Hra dárešek k narozeninám není zapotřebí hrát pouze na oslavách narozenin, ale i jako skupina proti skupině, děti proti dospělým, starší proti mladším atd. Je nespočet možných kombinací. Jedná se o skvělý dárek k narozeninám.

Koupit

Fotorámeček 123

  Originální dárky

269.00 Kč

Fotorámeček ve starobylém designu napodobující rezavé předměty. Vejde se do něj klasická fotografie 10*15 cm a provedení tohoto rámečku zaujme úplně každého. Vyrobeno ze dřeva. Velikost: 26*21*1,9 cm.

Koupit

Fotorámeček Pohlednice z Afriky

  Originální dárky

255.00 Kč

Pěkný fotorámeček ze dřeva, dekorován ve stylu pohlednice z dovolené v Africe. Super rámeček pro fotografii ze slunné dovolené. Vyrobeno ze dřeva. Vhodné pro foto velikosti 9*13 cm. Velikost rámečku: 22,5*26*1,2 cm.

Koupit

Hlasový omyl

  Originální dárky

264.00 Kč

Potřebujete si změnit hlas? Chcete, aby Vás slyšel někdo jiný jinak, než Vás zná? S kapesním hlasovým omylem můžete simulovat čtyři různé hlasy a to chlapecký, dětský, starý hlas a hlas robota. Zařízení vyžaduje 1 x 12 V baterii, která je součástí balení. Rozměry: 18 x 15 x 7 cm

Koupit

Hodiny do jídelny

  Originální dárky

473.00 Kč

Barevné hodiny s příbory do jídelny nebo kuchyně. Hodiny jsou kovové a krásně vyniknout na různých barvách zdí. Velikost (průměr) 38 cm.

Koupit

Hra - Superbar

  Originální dárky

339.00 Kč

Skvělá společenská hra představující městečko se vším co se ve městě dá najít, např. banky, hospody, úřady atd. Po celodenní práci je třeba se odreagovat, najít ten správný a pravý bar, to je Vaším úkolem. Hra je pro 2-6 hráčů. Každý hráč má 4 figurky. Herní plán je oboustranný, záleží tedy na Vás, kterou variantu si zvolíte. Součástí je i 32 úkolových hracích karet.

Koupit

Hra do vany - střílení kačenek

  Originální dárky

210.00 Kč

Bavit se můžete úplně všude. I ve vaně. S touto hrou se sami, ve vaně plné pěny nudit nebudete. Střílejte za pomocí vodní pistole kačenky na praporcích. Při zásahu se kačenky budou otáček. Umístěte je kamkoli chcete - kde to pro vás bude nejpohodlnější. Stojánek s praporky má přísavky, takže bude pevně držet. Balení obsahuje: 1x pistol, 1x stojánek s přísavkami, 4 praporky s kačenami

Koupit
Stránky: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám