Dárky - Český jazyk   Dárky - Slovenský jazyk - zasíláme i na slovensko Zboží zasíláme i na Slovensko - viz. informace Středa 24. dubna má svátek Jiří

Bonsaje

Květiny

 Dárky - bonsaje

Dárky v této kategorii jsou vyjímečné tím, že mají určitý specifický tvar. Vytvořit takovou květinu trvá spousty let. Nejde vytvořit dvě totožné bonsaje. Stejně tak fotky květiny jsou vždy originál, který při objednání obdržíte. Květiny udělají radost každému, zažijete spousty hezkých vzpomínek u tvarování a zastřihávání. Vyberte hezký dárek pro Vaši milovanou, dárky pro ženy z naší nabídky jsou skvělé.  Ale jistě žádný muž nepohrdne těmito dárky pro muže. Stejně se skvěle hodí jako dárky k narozeninám.

Nabídku bonsají najdete na našich partnerských stránkách www.bonsai-shop.cz . Pokud objednáte zboží z našich partnerských obchodů v rozmezí jedné hodiny, bude zboží zabaleno do jednoho balíku a Vy budete platit pouze jedno poštovné.

Bonsaje na www.bonsai-shop.cz

  Bonsaje

0.00 Kč

Stálezelený listnatý stromeček. Další a další krásné stromečky, malé rovné i větší tvarované můžete vidět na www.bonsai-shop.cz , kde si je můžete objednat. Stromečky, které uvidíte na fotkách, budou ty, které obdržíte, nepoužíváme ilustrační fota.

Koupit
Stránky: | 1 |

Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám