Dárky - Český jazyk   Dárky - Slovenský jazyk - zasíláme i na slovensko Zboží zasíláme i na Slovensko - viz. informace Pondělí 01. června má svátek Laura

Dárky - svíčky

  Svíčky

105.00 Kč

Naše svíčky se skvěle hodí jako dárky. Svíčky jsou ručně vyráběné, jsou jako stvořené pro dárky. Proteplí a rozjasní byt, provoní příjemnou vůní. Naše svíčky jsou baleny jako dárky v celofánu a obvázány lýkem. Rozměry : 70x70x70mm Průměrná doba hoření : 40h Vůně : višeň

Koupit

Originální dárky - Francouzská hra lásky

  Erotické dárky

289.00 Kč

Tip na originální dárky. Francouzská hra lásky je to pravé pro Vás a Vaši partnerku. S tímto dárkem budete postupně plnit jednoduché erotické úkoly až po konečné vyvrcholení. Tyto originální dárky patří mezi nejprodávanější. Vřele pro Váš soukromý život doporučujeme.

Koupit

Originální dárky - Harašeníčko

  Erotické dárky

339.00 Kč

Nová hra Harašeníčko, tentokrát v Hard core provedení. Tato jedinečná erotická hra je skvělý originální dárek určený pro dva hráče, kteří si chtějí zpestřit milostnou předehru. Balení obsahuje jako bonus i původní hru Harašeníčko klasik jež je pro 2 až 8 hráčů. Naše originální dárky Vaše zaručená zábava.

Koupit

Originální dárky - Sexy hrátky po česku

  Erotické dárky

289.00 Kč

S našimi originálními dárky máte jedinečnou možnost si užít hru, kde si můžete vybrat jemnou erotiku, stupňující se až ke krásnému konci, nebo otočit herní pole a vydat se vstříc úkolům s vaší partou. Naše dárky vás donutí odhodit zábrany a odvázat se. Hrajte pouze ve dvou, nebo v kolektivu! 2 různé herní pole vám dávají na vybranou. Desítky hracích karet s úkoly a skládací erotické fotografie vás nasměrují k jednoznačnému vyvrcholení večera. Naše originální dárky pro Vás.

Koupit

Bonsaje na www.bonsai-shop.cz

  Bonsaje

0.00 Kč

Stálezelený listnatý stromeček. Další a další krásné stromečky, malé rovné i větší tvarované můžete vidět na www.bonsai-shop.cz , kde si je můžete objednat. Stromečky, které uvidíte na fotkách, budou ty, které obdržíte, nepoužíváme ilustrační fota.

Koupit

Dárky alkoholické - Člověče napij se 1+2

  Alkoholické

339.00 Kč

Původní hry Člověče napij se 1 a Člověče napij se 2 byly sloučeny do jedné hry. Princip hry je jednoduchý - musíte dostat svoje čtyři figurky z hospody do domečku. Po cestě však na Vás čeká spostu nástrah (záchytka, les apod.) Navíc se těsně před domečkem můžete dostat do křížku s manželkou, která Vás klepne válečkem do hlavy a Vy ve zmatku utečete zpět do hospody. Namaloval a vymyslel Richard Pirgl.

Koupit

4 in 1 hry - top dárek

  VIP dárky

4700.00 Kč

Top luxusní dárek - obsahuje všechny čtyři hry, které jsou uvedené na obrázku. Jsou to tedy pink ponk, kulečník, stolní fotbal a vzdušný fotbal. Luxusní kombinace provedení a materiálů, které jsou použity. Všechny pomůcky pro hraní jsou obsaženy v balení. Nic více nepotřebujete. Vřele doporučujeme jako luxusní dárek. Rozměry hry jsou 78 x 50 x 30 cm.

Koupit

5000 Kč toaletní papír

  Dárky k narozeninám

119.00 Kč

Toaletní papír pětitisícovka k použití na wc :-)

Koupit

7 elektronických her v 1

  Originální dárky

255.00 Kč

Nyní máte všechny své oblíbené společenské hry v jednom kufříku. Lze přepínat mezi jednotlivými hrami, aniž by jste museli vytahovat další a další podkladové desky. Všechny pomůcky jsou po ruce. Velmi skladné. Vhodné na cestování, i na doma. Nezabere tolik místa. Hra vyžaduje 2 AAA baterie (nejsou součástí balení) Vrhcáby Člověče neboj se Tic tac toe Šachy a další... Velikost: 14x11cm Rozměr hrací plochy: 8,5x8,5cm

Koupit

Akupresurní podložka

  Originální dárky

645.00 Kč

Skvělá relaxační akupresurní podložka pro vaše chodidla. Můžete se po ní procházet nebo si ji dát pod nohy když sedíte. Zaručený účinek. Kamínky na podložce stimulují jednotlivé body na chodidlech. Velikost: 177*35 cm

Koupit

Album na fotografie

  Dárky z orientu

299.00 Kč

Album na foto, velikost 22x17 cm, určeno pro 20 fotografií. Ruční práce z rýžového papíru, ozdobeno přírodními listy z exotických dřevin. Do alba lze vkládat fotografie o rozměru 10 cm x 15 cm. Velmi detailní ruční provedení. Alba patří mezi originální dárky pro muže a dárky pro ženy. I v dnešní přetechnizované době je velmi pěkné mít uložené fotky našich blízkých ne v počítači, ale v krásném kvalitním albu. Album Vám vydrží celý život. Mix motivů.

Koupit

Album na fotografie

  Dárky z orientu

399.00 Kč

Album na foto, velikost 28 x 23 cm, určeno pro 40 fotografií. Ruční práce z rýžového papíru, ozdobeno přírodními listy z exotických dřevin. Do alba lze vkládat fotografie o rozměru 10 cm x 15 cm. Velmi detailní ruční provedení. Mix motivů. Patří mezi originální dárky pro muže a dárky pro ženy. I v dnešní přetechnizované době je velmi pěkné mít uložené fotky našich blízkých ne v počítači, ale v krásném kvalitním albu. Album Vám vydrží celý život.. I mnohem mnohem později obdarovaný ocení Váš dárek.

Koupit

Album na fotografie

  Dárky z orientu

299.00 Kč

Album na foto, pro 20 fotografií. Ruční práce z rýžového papíru, ozdobeno přírodními listy z exotických dřevin. Do alba lze vkládat fotografie o rozměru 10cm x 15cm. Velmi detailní ruční provedení. Velikost alba 22x17 cm.

Koupit

Alkoholická ruleta

  Alkoholické

441.00 Kč

Alkoholová skleněná ruleta, stačí si jen zatočit a pak už to okamžitě zjistíte, kdo musí pít a kdo bohužel nikoliv.

Koupit

Alkoholické piškvorky

  Alkoholické

399.00 Kč

Nevíte jak se jednoduše opít? Zkuste tyto skvělé alkoholické piškvorky, ale ať se nedostane na náměstí Přes Míru... Jsou vyrobeny celé ze skla, jedná se o velmi exklusivní dárek. Rozměry hrací plochy: 22x20 Počet skleniček 9

Koupit
Stránky: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 49 |